VI BELØNNER STADIG DE GODE AMBASSADØRER
Skaf et nyt medlem – udvid netværket - og få en lækker gave
Som medlem af Huset Markedsføring kender du sikkert mange af de fordele, der er ved at være med i Danmarks største netværk inden for marketing, salg, reklame, medier og kommunikation.
Og hvad det vil sige at have direkte adgang til relevante nyheder og tendenser, baggrund og opdatering, kompetencegivende kurser, netværk og konferencer.
Invitér dine kolleger og venner med i fællesskabet og vælg en lækker gave som tak for hjælpen.
Tal med dit nye medlem allerede i dag og registrer vedkommende her.
Her kan du se, hvad de går glip af ved ikke at være medlem af Huset Markedsføring:
Bladet Markedsføring
Nyhedsbrev direkte i mailboxen to gange dagligt*
Min. 25% medlemsrabat på vores 100 årlige kurser og arrangementer
Info og tilbud i mailboxen om kommende kurser, konferencer og lign.*
Medlemsrabat på udvalgte ledelses- og marketingfagbøger
Mulighed for deltagelse i netværk for faglig sparring & vidensdeling
Brancherådgivning
Adgang til Markedsførings omfattende artikeldatabase (er under opdatering)
Gratis juridisk hotline
Mulighed for at lægge dit CV i vores jobbase
Medlemsrabat på leje konferencefaciliteter i Huset Markedsføring
Deltag i Markedsføring TO GO - Café møder kun for medlemmer
Medlemskab af Huset Markedsføring koster kun 1.550,- kr. årligt (+ 35 kr. i administrationsgebyr), og så er du altid ajour med de seneste nyheder og tendenser. Samtidig har du mulighed for at udbygge dit faglige og personlige netværk.
Se "De gode spørgsmål og svar" (FAQ) her
Registrer det nye medlem her
Det med småt
Gavetilbudet er kun for medlemmer. Det nye medlem, må ikke have været medlem indenfor de seneste 3 måneder, og må ikke være et studie medlem. Efter registrering fremsendes kontingentopkrævning til det nye medlem, og du modtager din gave når vi har registreret betalingen – bemærk at der kan gå op til 4 uger. Medlemskabet er personligt.
*Kan fravælges


